Od 24 maja zapraszamy na letnie praktyki jogi na świeżym powietrzu.

Przez całe lato i początek jesieni — jeśli pogoda pozwoli — spotykamy się w każdą niedzielę o 10:00 przy stawku przy ul. Guderskiego (vis à vis szkoły).

Praktyka wśród zieleni, porannego światła i świeżego powietrza pozwala jeszcze głębiej odetchnąć, wyciszyć głowę i wrócić do kontaktu ze sobą.

Zapraszamy wszystkich sąsiadów i mieszkańców okolicy do wspólnej praktyki i poznania społeczności Smaku Yogi.
Nie trzeba doświadczenia — wystarczy mata i chęć, by pobyć chwilę razem.

Po szczegóły i informacje organizacyjne zapraszamy do kontaktu.

1 URODZINY SMAKU YOGI

To już rok

Rok bycia razem, praktyk, spotkań, sesji, kręgów, małych wielkich momentów.

Z radością i wdzięcznością świętujemy

1 urodziny Smaku Yogi – w majówkowej przestrzeni, która jest trochę jak ceremonia a trochę jak wspólny oddech.

Świętujemy to, co było i to co właśnie się otwiera.

Zapraszamy Cię do bycia z nami – tak, jak jesteś.

Nie trzeba być joginką lub joginem aby z nami być.

W Smaku Yogi wierzymy, że joga to przestrzeń do spotkania ze sobą.
To delikatny dialog ciała, oddechu i umysłu.
Nie chodzi o osiągnięcia ani poziomy — chodzi o obecność, uważność i czułość wobec siebie.
Tworzymy miejsce, w którym każdy może poczuć swoje tempo, usłyszeć swoje ciało i wrócić do własnego środka.
Joga, którą prowadzimy, buduje mosty do siebie, inspiruje do spokoju i radości, i pozwala odkrywać życie w pełni, w zgodzie ze sobą.

Mała, przytulna szkoła jogi stworzona z potrzeby serca.

To miejsce, w którym każdy będzie mógł poczuć się dobrze, swobodnie i bezpiecznie.

W kameralnej przestrzeni pełnej ciepła i spokoju czekają na Ciebie różnorodne praktyki – od łagodnych porannych slow flow, poprzez zajęcia wspierające zdrowy kręgosłup, dynamiczną vinyasa jogę aż po głęboko relaksującą jogę nidrę.

Jedną z wyjątkowych propozycji Smaku Yogi będą praktyki aerial jogi czyli jogi w hamakach. Unoszenie się nad ziemią, delikatne bujanie i łagodne pozycje odwrócone pozwolą spojrzeć na praktykę jogi z zupełnie nowej perspektywy. To głęboko uwalniające, wzmacniające, a przy tym niezwykle przyjemne doświadczenie idealne zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jogą czy już praktykujesz – w Szkole Jogi Smak Yogi znajdziesz coś dla siebie.

Smak Yogi to także przestrzeń na bardziej osobiste, indywidualne spotkania. Zapraszamy na indywidualne sesje wsparcia psychologicznego, które pomogą zadbać o siebie jeszcze głębiej – z czułością, uważnością i pełnym poszanowaniem momentu, w którym aktualnie jesteś. To czas, w którym możesz odnaleźć równowagę, odzyskać kontakt ze sobą i znaleźć kierunek na kolejny krok na swojej życiowej ścieżce.

Przyjmij serdeczne zaproszenie do spotkania ze sobą pełnego uważności, troski i akceptacji.
Zatrzymaj się na chwilę, weź głęboki wdech i wydech. Poczuj siebie.

Odkryj swój smak. Smak jogi.

 

 

NASZE STUDIO YOGI

Gdzie

Gdańsk - ul. Guderskiego 26A

Kiedy

Poniedziałek - Piątek

7:00 -20.55

e-mail

agnieszka@smakyogi.pl

POZNAJ Z NAMI SMAK YOGI